Як вибрати і де купити тактичну куртку?

Непросто знайти більш продуманий, технологічний і надійний виріб, ніж тактична куртка. В чому її основні особливості й переваги? За якими параметрами її слід вибирати і де краще купувати? Про все це – у нашій сьогоднішній статті.

В армії теплий одяг – не лише елемент уніформи, а й необхідний атрибут комфорту. Важливо, щоб елементи обмундирування були при цьому легкими, вологонепроникними і зносостійкими, не сковували рухів. Від цього залежить зокрема ефективність виконання бойових завдань військовослужбовцями. Ось чому куртка тактична має бути настільки продуманою.

Із чого складається тактична куртка?

Виріб має відповідати високим вимогам функціональності й комфорту, тому для нього використовуються найкращі матеріали:

• Софтшел – синтетична тканина, що підходить навіть для екстремальних умов експлуатації, з верхнім водовідштовхувальним і вітрозахисним шаром, пористою мембраною для повітрообміну та шаром утеплювача.

• Флісова підкладка – додатковий шар утеплювача в зимовій куртці.

Переваги тактичної куртки

Тактичні куртки розроблено для військових, тож у них кожну деталь продумано. З цієї причини вироби цінують не лише армійці, а й любителі активного відпочинку.

Переваги такої куртки:

• Вологонепроникність навіть під зливою та сильним снігопадом.

• Захист від холоду: для зимової куртки – до -40°C, що дозволяє лежати на промерзлій землі чи снігу і при цьому уникати переохолодження, промокання одягу.

• Захист від штормового вітру.

• Зносостійкість без витирання та вигоряння, розривів через механічні пошкодження.

• Комфорт: легка та необ'ємна тканина з м'якою підкладкою дозволяє рухатися вільно.

• Анатомічний крій для щільного прилягання до тіла, додаткові липучки для мінімізації втрат тепла.

• Здатність маскуватись: «імітаційна» – коли об'єкт зливається з фоном, «спотворювальна» – коли цілісність зорового сприйняття об'єкта порушується. Маскування досягається за рахунок кольору: пікселя, камуфляжу чи ландшафтних відтінків.

Як вибрати і де купити тактичну куртку?

Забарвлення тактичної куртки варто вибирати, виходячи з умов місцевості, де вона використовуватиметься, а також ґрунтуючись на роді військ військовослужбовця.

Літня полегшена куртка дозволяє зберігати тепло вночі та допомагає уникати укусів комах. Зимова – розрахована на екстремальні умови використання.

Завдяки правильним лекалам тактичні куртки від виробника «Моментум» відповідають стандартизованим параметрам і відшиваються у широкому діапазоні від 44-го до 60-го розміру. Виробник має офіційну ліцензію на пошиття тактичного одягу, тому в надійності виробів можна не сумніватися.

Вибирайте тактичну куртку за всіма необхідними параметрами та приємними цінами просто зараз і тільки в інтернет-магазині «Моментум».

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті