Як вибрати і де купити тактичну куртку?

Непросто знайти більш продуманий, технологічний і надійний виріб, ніж тактична куртка. В чому її основні особливості й переваги? За якими параметрами її слід вибирати і де краще купувати? Про все це – у нашій сьогоднішній статті.

В армії теплий одяг – не лише елемент уніформи, а й необхідний атрибут комфорту. Важливо, щоб елементи обмундирування були при цьому легкими, вологонепроникними і зносостійкими, не сковували рухів. Від цього залежить зокрема ефективність виконання бойових завдань військовослужбовцями. Ось чому куртка тактична має бути настільки продуманою.

Із чого складається тактична куртка?

Виріб має відповідати високим вимогам функціональності й комфорту, тому для нього використовуються найкращі матеріали:

• Софтшел – синтетична тканина, що підходить навіть для екстремальних умов експлуатації, з верхнім водовідштовхувальним і вітрозахисним шаром, пористою мембраною для повітрообміну та шаром утеплювача.

• Флісова підкладка – додатковий шар утеплювача в зимовій куртці.

Переваги тактичної куртки

Тактичні куртки розроблено для військових, тож у них кожну деталь продумано. З цієї причини вироби цінують не лише армійці, а й любителі активного відпочинку.

Переваги такої куртки:

• Вологонепроникність навіть під зливою та сильним снігопадом.

• Захист від холоду: для зимової куртки – до -40°C, що дозволяє лежати на промерзлій землі чи снігу і при цьому уникати переохолодження, промокання одягу.

• Захист від штормового вітру.

• Зносостійкість без витирання та вигоряння, розривів через механічні пошкодження.

• Комфорт: легка та необ'ємна тканина з м'якою підкладкою дозволяє рухатися вільно.

• Анатомічний крій для щільного прилягання до тіла, додаткові липучки для мінімізації втрат тепла.

• Здатність маскуватись: «імітаційна» – коли об'єкт зливається з фоном, «спотворювальна» – коли цілісність зорового сприйняття об'єкта порушується. Маскування досягається за рахунок кольору: пікселя, камуфляжу чи ландшафтних відтінків.

Як вибрати і де купити тактичну куртку?

Забарвлення тактичної куртки варто вибирати, виходячи з умов місцевості, де вона використовуватиметься, а також ґрунтуючись на роді військ військовослужбовця.

Літня полегшена куртка дозволяє зберігати тепло вночі та допомагає уникати укусів комах. Зимова – розрахована на екстремальні умови використання.

Завдяки правильним лекалам тактичні куртки від виробника «Моментум» відповідають стандартизованим параметрам і відшиваються у широкому діапазоні від 44-го до 60-го розміру. Виробник має офіційну ліцензію на пошиття тактичного одягу, тому в надійності виробів можна не сумніватися.

Вибирайте тактичну куртку за всіма необхідними параметрами та приємними цінами просто зараз і тільки в інтернет-магазині «Моментум».

Статті

Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Країна
31.01.2023
16:33

«Сакральна дупа», або Хто і навіщо хотів убити в Донецьку Рогозіна

Характер руйнувань будівлі чітко вказує, що то був калібр 120 мм, а не 155 мм. Тут не обов'язково бути експертом. Тепер спробуємо зрозуміти мотиви та можливості тих, хто може бути зацікавлений у замаху на екс-«космонавта
Всі статті