Спите достатньо, але не висипаєтесь? Час обрати якісний матрац

Відомо, що Леонардо да Вінчі спав тільки 3 години на добу, а Ілону Маску достатньо лише 6-годинного сну. Проте більшість із нас не можуть виспатися навіть за 8 і більше годин. На вихідних ми залишаємося в ліжку довше, а в будні часто не відчуваємо себе бадьорими та сповненими енергії зранку. Чому так відбувається? На якість відпочинку впливає безліч факторів. Одним із найважливіших є комфорт спального місця. Зручна постіль допомагає тілу повністю розслабитися та зайняти комфортне положення. Завдяки цьому ми швидше засинаємо та відпочиваємо краще.

Саме тому варто звернути увагу на магазин матраців, щоб придбати якісні ортопедичні вироби. Вони створюють сприятливі умови для сну та якісного відпочинку протягом ночі. Правильно підібрана (відповідно до ваших потреб) поверхня для сну сприятиме повному розслабленню та повноцінному відновленню організму. 

Яким повинен бути ідеальний матрац

Універсальної поради щодо вибору матраца для кожного немає. Якби один такий ідеальний виріб існував, у виробників не було б необхідності створювати широкий асортимент товарів із різними характеристиками. Річ у тому, що потреби кожної людини відрізняються залежно від:

  • віку;
  • маси тіла;
  • персональних побажань;
  • особливостей стану здоров’я тощо. 

Якісний матрац для немовляти повинен бути жорстким, проте на такому виробі не завжди комфортно школяру чи дорослому. Подружній парі можна порекомендувати модель без пружин, яка виготовлена з термопластичного матеріалу. Більшості людей похилого віку підходять м’які вироби.

Якщо ви обираєте ортопедичний матрац для покращення стану здоров’я, варто проконсультуватися з лікарем. Фахівець порадить оптимальну жорсткість виробу та надасть професійні рекомендації щодо властивостей наповнювача. Ті, хто не має особливих потреб, можуть вибирати матрац з огляду на власні відчуття та загальні поради. Радимо отримати професійну консультацію фахівця в спеціалізованому магазині.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті