Спите достатньо, але не висипаєтесь? Час обрати якісний матрац

Відомо, що Леонардо да Вінчі спав тільки 3 години на добу, а Ілону Маску достатньо лише 6-годинного сну. Проте більшість із нас не можуть виспатися навіть за 8 і більше годин. На вихідних ми залишаємося в ліжку довше, а в будні часто не відчуваємо себе бадьорими та сповненими енергії зранку. Чому так відбувається? На якість відпочинку впливає безліч факторів. Одним із найважливіших є комфорт спального місця. Зручна постіль допомагає тілу повністю розслабитися та зайняти комфортне положення. Завдяки цьому ми швидше засинаємо та відпочиваємо краще.

Саме тому варто звернути увагу на магазин матраців, щоб придбати якісні ортопедичні вироби. Вони створюють сприятливі умови для сну та якісного відпочинку протягом ночі. Правильно підібрана (відповідно до ваших потреб) поверхня для сну сприятиме повному розслабленню та повноцінному відновленню організму. 

Яким повинен бути ідеальний матрац

Універсальної поради щодо вибору матраца для кожного немає. Якби один такий ідеальний виріб існував, у виробників не було б необхідності створювати широкий асортимент товарів із різними характеристиками. Річ у тому, що потреби кожної людини відрізняються залежно від:

  • віку;
  • маси тіла;
  • персональних побажань;
  • особливостей стану здоров’я тощо. 

Якісний матрац для немовляти повинен бути жорстким, проте на такому виробі не завжди комфортно школяру чи дорослому. Подружній парі можна порекомендувати модель без пружин, яка виготовлена з термопластичного матеріалу. Більшості людей похилого віку підходять м’які вироби.

Якщо ви обираєте ортопедичний матрац для покращення стану здоров’я, варто проконсультуватися з лікарем. Фахівець порадить оптимальну жорсткість виробу та надасть професійні рекомендації щодо властивостей наповнювача. Ті, хто не має особливих потреб, можуть вибирати матрац з огляду на власні відчуття та загальні поради. Радимо отримати професійну консультацію фахівця в спеціалізованому магазині.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті