Спите достатньо, але не висипаєтесь? Час обрати якісний матрац

Відомо, що Леонардо да Вінчі спав тільки 3 години на добу, а Ілону Маску достатньо лише 6-годинного сну. Проте більшість із нас не можуть виспатися навіть за 8 і більше годин. На вихідних ми залишаємося в ліжку довше, а в будні часто не відчуваємо себе бадьорими та сповненими енергії зранку. Чому так відбувається? На якість відпочинку впливає безліч факторів. Одним із найважливіших є комфорт спального місця. Зручна постіль допомагає тілу повністю розслабитися та зайняти комфортне положення. Завдяки цьому ми швидше засинаємо та відпочиваємо краще.

Саме тому варто звернути увагу на магазин матраців, щоб придбати якісні ортопедичні вироби. Вони створюють сприятливі умови для сну та якісного відпочинку протягом ночі. Правильно підібрана (відповідно до ваших потреб) поверхня для сну сприятиме повному розслабленню та повноцінному відновленню організму. 

Яким повинен бути ідеальний матрац

Універсальної поради щодо вибору матраца для кожного немає. Якби один такий ідеальний виріб існував, у виробників не було б необхідності створювати широкий асортимент товарів із різними характеристиками. Річ у тому, що потреби кожної людини відрізняються залежно від:

  • віку;
  • маси тіла;
  • персональних побажань;
  • особливостей стану здоров’я тощо. 

Якісний матрац для немовляти повинен бути жорстким, проте на такому виробі не завжди комфортно школяру чи дорослому. Подружній парі можна порекомендувати модель без пружин, яка виготовлена з термопластичного матеріалу. Більшості людей похилого віку підходять м’які вироби.

Якщо ви обираєте ортопедичний матрац для покращення стану здоров’я, варто проконсультуватися з лікарем. Фахівець порадить оптимальну жорсткість виробу та надасть професійні рекомендації щодо властивостей наповнювача. Ті, хто не має особливих потреб, можуть вибирати матрац з огляду на власні відчуття та загальні поради. Радимо отримати професійну консультацію фахівця в спеціалізованому магазині.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті