Спите достатньо, але не висипаєтесь? Час обрати якісний матрац

Відомо, що Леонардо да Вінчі спав тільки 3 години на добу, а Ілону Маску достатньо лише 6-годинного сну. Проте більшість із нас не можуть виспатися навіть за 8 і більше годин. На вихідних ми залишаємося в ліжку довше, а в будні часто не відчуваємо себе бадьорими та сповненими енергії зранку. Чому так відбувається? На якість відпочинку впливає безліч факторів. Одним із найважливіших є комфорт спального місця. Зручна постіль допомагає тілу повністю розслабитися та зайняти комфортне положення. Завдяки цьому ми швидше засинаємо та відпочиваємо краще.

Саме тому варто звернути увагу на магазин матраців, щоб придбати якісні ортопедичні вироби. Вони створюють сприятливі умови для сну та якісного відпочинку протягом ночі. Правильно підібрана (відповідно до ваших потреб) поверхня для сну сприятиме повному розслабленню та повноцінному відновленню організму. 

Яким повинен бути ідеальний матрац

Універсальної поради щодо вибору матраца для кожного немає. Якби один такий ідеальний виріб існував, у виробників не було б необхідності створювати широкий асортимент товарів із різними характеристиками. Річ у тому, що потреби кожної людини відрізняються залежно від:

  • віку;
  • маси тіла;
  • персональних побажань;
  • особливостей стану здоров’я тощо. 

Якісний матрац для немовляти повинен бути жорстким, проте на такому виробі не завжди комфортно школяру чи дорослому. Подружній парі можна порекомендувати модель без пружин, яка виготовлена з термопластичного матеріалу. Більшості людей похилого віку підходять м’які вироби.

Якщо ви обираєте ортопедичний матрац для покращення стану здоров’я, варто проконсультуватися з лікарем. Фахівець порадить оптимальну жорсткість виробу та надасть професійні рекомендації щодо властивостей наповнювача. Ті, хто не має особливих потреб, можуть вибирати матрац з огляду на власні відчуття та загальні поради. Радимо отримати професійну консультацію фахівця в спеціалізованому магазині.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті