Промокоди та акції — дієві способи зменшення витрат для придбання якісних товарів та послуг

Ощадливе та сплановане заздалегідь витрачання коштів — один з сучасних світових купівельних трендів. Раціональне споживання та все ширше використання можливостей зекономити на покупках стали характерною особливістю купівельної поведінки українців. Різка зміна споживчих пріоритетів відбулася торік. Чимраз вища інфляція на фоні “заморожених” зарплат стала каталізатором раціоналізації попиту. Українці почали менше купувати товарів, рідше подорожувати, відвідувати ресторани, театри, концерти.

Але економити можна й іншими способами. Про них розповідаємо нижче. 

 

Популярні методи заощадження на покупках

Нинішня економічна ситуація така, що мільйони українців змушені раціоналізувати свої витрати та економити, не відмовляючись від придбання якісної продукції. Економлять люди різними способами. Та найбільш популярними й ефективними є використання промокодів та акційних пропозицій. 

Так, приміром, безплатні купони та промокоди Codes допомагають зменшити наші витрати в середньому на 25%. Знижки за промокодом розповсюджуються на різні товари — від техніки для дому до засобів гігієни. Зі знижкою також можна оформити кредит чи страховий поліс. А застосувавши, промокод Суши Майстер, набори ролів та суші, японські десерти, салати, закуски з дисконтом до 30%.

Різновиди промокодів 

Знайти актуальні пропозиції можна на сайті магазину або на сторінках спеціальних сервісів-агрегаторів знижок. Там зібрані купони різних видів:

  1. Знижкові. Розмір знижки може визначатися у відсотковому відношенні або у фіксованій грошовій сумі, розповсюджуватися на весь замовлений товар або продукцію визначеного бренду чи якоїсь окремої категорії. Окремі коди діють при купівлі товару на певну суму. 
  2. Подарункові. Активація промокода на подарунок дає можливість безплатно отримати додатковий товар, наприклад, сковороду при замовленні варильної поверхні чи лосьйон, якщо купуєте шампунь. 
  3. Персональні (одноразові). Знижка за такими купонами надається, приміром, на перше замовлення чи кожному тисячному покупцеві. Отримати спеціальний промокод можна на день народження, за підписку на соцмережі, реєстрацію на сайті, участь в конкурсах, турнірах, вікторинах.

Є промокоди на безплатне доставлення товару й на кешбек.

Види акційних знижок

Магазини проводять акції, щоб привернути увагу покупців до нових брендів, розпродати залишки колекцій чи збільшити кількість клієнтів. Але акційні ціни вигідні й покупцям. І заощадити можна значні суми.

Найбільш поширеними є акції:

  • для окремих груп споживачів: постійних клієнтів, студентів, пенсіонерів тощо;
  • подарункові — до основного замовлення магазин пропонує подарунок. Це може бути якийсь аксесуар, наприклад, навушники в подарунок до смартфона або ще один товар, приміром, третя зубна щітка при замовленні двох.

Заощадити також можна, якщо, приміром, замовляти акційну продукцію визначеного бренду чи так званий товар дня. 

Хороші можливості для економії покупці отримують під час сезонних розпродажів.

Щоб дізнатися про акції та інші вигідні знижки, варто слідкувати за повідомленнями на сторінках інтернет-магазинів у соцмережах або підписатися на розсилку повідомлень.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті