Перевага лазерного лікування: чому лазер дійсно краще за все інше?

Лазер, як оптичний пристрій, перетворює різноманітні види енергії саме на лазерне випромінювання. Воно діє прицільно та має гарну точність впливу на необхідну мішень, а отже – високий рівень безпеки. Зараз лазерні технології – це вже звична «буденність», якою користується майже кожен (для лікування шкірних хвороб, просто для догляду за шкірою і видалення естетичних проблем тощо).

Переваги лахерного лікування недоліків шкіри

Лазерні процедури затребувані і для обличчя, і для тіла. Завдяки лазеру проводять шліфування шкіри, лікування захворювань дерми, а також судин, усунення проявів фотостаріння, шрамів і навіть застарілого татуажу. Важливо, що лазер дійсно використовується не тільки для естетичних маніпуляцій, а й для медичних. Один із показових прикладів успішного застосування такого роду – лікування грибка нігтів у Києві в профільних клініках естетичної медицини.

Як працює лазер та які вони бувають

Промінь лазеру певної довжини хвилі впливає на ту чи іншу потрібну нам мішень, причому, незалежно від глибини її залягання – навіть якщо це глибокі шари шкіри. Таким чином, він руйнує мішень й не дає їй «розвиватися» надалі (волосу рости, пігменту проявлятися у вигляді пігментної плями, грибку розповсюджуватися і т. д.).

Бувають лазери різноманітні, але найвідоміші – діодний та олександритовий. Відрізняються вони не принципом дії, а ефективністю, що визначається довжиною хвилі. У діодного вона 810 нм., у олександритового лазеру вона – 755 нм. Тобто діодний трохи потужніший.

Лазерне лікування акне

Лазерне лікування: процедури

Лазер справляється з багатьма проблемами. Серед найчастіше використовуваних процедур наступні:

  • Лікування проблемної шкіри (особливо за наявності вугрової хвороби акне та постакне). Через те, що розвитку вугрової хвороби передує порушена робота сальних залоз, лазерне лікування акне за допомогою цілого курсу процедур дозволяє позбутися як самого висипу, так и шрамів після захворювання.
  • Лазерне омолодження шкіри або процедура Forever Young BBL з ефектом біоревіталізації. У даному випадку американська система Sciton BBL прибирає зморшки і втомлений вигляд, загалом поліпшує зовнішній вигляд шкіри, а також продукує вироблення нових колагенових волокон.
  • Лазерне лікування куперозу, а також розацеа і винних плям. Ще – навіть лазерне видалення судин.
  • Видалення пігментних плям, що відбувається зовсім без травматизації шкіри, бо світловий промінь добро досягає такої мішені, як меланін.
  • Лазерне лікування грибка нігтів. Лазером дійсно вдається домогтися перманентної ремісії і повністю позбутися такої проблеми, як грибок нігтів (оніхомікоз). Ніготь, після термічної обробки пластини, відростає вже здоровим.
  • Видалення новоутворень та папілом. Лазерне лікування у цьому випадку є також ефективним, особливо на початкових стадіях.
  • Лазерна епіляція. Як найефективніша процедура видалення небажаного волосся, епіляція абсолютно безпечна, безболісна та швидка у плані результату.

Чому лазер дійсно краще за все інше: висновок

Чиста шкіра після лазерних процедур

Для дійсно неймовірного результату від будь-якої лазерної процедури варто обов’язково дотримуватися рекомендацій до та після відповідних маніпуляцій. Також важлива і системність, але курс процедур (їх кількість) визначається індивідуально разом із спеціалістом-дерматологом.

Все ж таки, лазер дійсно краще за все інше, тому що, він не має побічних ефектів, дає помітний результат вже після першої процедури, провокує такі процеси в шкірі, які стимулюють вироблення нового колагену та еластину. Ще серед очевидних переваг лазерних процедур – довгостроковий ефект від них, можливість обробляти будь-яку ділянку обличчя або тіла, а також неінвазивність та відсутність загрози для шкіри й організму в цілому.

Статті

Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Країна
31.01.2023
16:33

«Сакральна дупа», або Хто і навіщо хотів убити в Донецьку Рогозіна

Характер руйнувань будівлі чітко вказує, що то був калібр 120 мм, а не 155 мм. Тут не обов'язково бути експертом. Тепер спробуємо зрозуміти мотиви та можливості тих, хто може бути зацікавлений у замаху на екс-«космонавта
Всі статті