Переваги штанів софтшел

Софтшелл – інноваційний матеріал, який на слуху в усього світу. З нього роблять і тактичний, і інші спеціалізовані види одягу. Найбільш популярним предметом гардеробу залишаються штани софтшел. Про їх переваги розповімо просто зараз. 

Багато армійських розробок давно перекочували в мирне життя й активно використовуються для пошиття звичайного одягу. Правда, якщо ви мандрівник, альпініст чи затятий рибалка, вам усе одно краще зупинитися на моделях тактичного одягу. В ньому поєднуються не тільки чудові інноваційні матеріали з високою якістю пошиття, а ще й комфорт із функціональністю. Саме такими є штани софтшел.

 

Що таке софтшелл?

Софтшелл – це матеріал, що став популярним по всьому світу завдяки легкості, неймовірній зносостійкості й вітрозахисту. Особливо в цьому списку вирізняється легкість. На відміну від давніших туристичних багатошарових тканин, софтшел зберігає тепло в будь-яку негоду, але не обмежує рухів.

Штани софтшелл можна носити в негоду та сильний вітер, вони стійкі до протирання та ідеальні для фізичних навантажень.

Складається софтшелл із зовнішнього тонкого прошарку поліестеру, середнього мембранного шару та підкладки з мікрофлісу. Для штанів таке поєднання – просто знахідка: ось чому вони набули такої популярності в народі та стали обов'язковою частиною військової форми.

 

Переваги тактичних штанів софтшел

Зручність і надійність екіпірування забезпечують своєчасність та ефективність виконання бойових завдань і тих цілей, які ви особисто перед собою поставили. Ось чому варто обирати надійний одяг, про який не доведеться думати в найбільш незручний момент. Штани софтшел поєднали в собі дизайнерське бачення та максимальну функціональність, тому в них є безліч переваг:

  •         можливість витримувати навантаження навіть за екстремальних умов;
  •         вітро- та вологозахист;
  •         простота догляду, чудові брудовідштовхувальні властивості та швидке висихання після прання;
  •         наявність зручних кишень;
  •         підвищена зносостійкість і стійкість до механічних пошкоджень;
  •         посилення зон, які найбільше піддаються зношенню (зони сідниць, паху та колін).

Як визначити якість пошиття штанів софтшелл?

Щоб обрати надійну модель, яка слугуватиме вам роками, варто поцікавитися репутацією виробника (бренду). Якщо він має дозвіл на пошиття спеціалізованого тактичного одягу і безліч позитивних відгуків, тоді на такому бренді варто зупинитися.

Під час огляду штанів слід звертати увагу на:

  •         шви: вони мають бути рівними та практично непомітними;
  •         якість тканини: вона має бути міцною;
  •         якість фурнітури: від неї безпосередньо залежатиме зручність носіння штанів.

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете здійснити вдалу покупку онлайн, звертайтеся відразу ж до інтернет-магазину «Моментум»: саме тут ви знайдете оригінальні та надійні штани софтшел від перевіреного українського виробника.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті