Олександр Козир — медіапродюсер офлайн події, які ми любимо

Олександр Козир і Фонд Олександра Жолоба продовжують підтримувати культуру та мистецтво в Україні й під час війни. Козир має значний досвід у цій галузі, здійснює організацію різноманітних заходів, які допомагають популяризувати культуру та мистецтво, а також зберігати наші традиції.

Олександр Козир пропонує варіативність в організації фестивалів та конкурсів, наприклад, фестиваль танцю, де кожен може проявити свій талант та отримати підтримку. В скрутний час, культура рідної країни має бути дороговказом, щоб бачити де є світло і йти до нього. Ще трошки та буде перемога, а отже час готуватись до нових сучасних і цікавих офлайн заходів.

Пригадуючи найкрутіші події Олександра Козира

Після довгої перерви Олександр Козир та Фонд Олександра Жолоба готуються до відновлення офлайн заходів, які принесуть натхнення та нову надію. Мета — запалити суспільство на активну участь у житті країни, що допоможе ефективно відновитися після війни. Продовжувати почате не складно, коли в тебе є чудова команда, а саме завдяки KOZYR DIGITAL світ побачили такі круті проєкти:

  • «Топ Доктор» - щорічний конкурс всеукраїнського масштабу. медична галузь має бути в ТОПі нашої країни і для цього й існують такі події, щоб відмітити найкращих спеціалістів та познайомити із ними людей.
  • «Зіркові песики» - гламурний захід для маленьких собачок. Організатори конкурсу не наголошували увагу на породі, родоводі чи документах, тож кожен власник собаки міг взяти участь та проявити креатив.
  • «TOP DANCE GROUP» - танцювальний фестиваль та нетворкінг для колективів, викладачів, талановитої молоді та просто людей, що не уявляють свого життя без танцю.
  • «Козирне весілля» - найромантичніший захід року, повний конкурсів, неймовірно романтичних церемоній та презентацій весільних салонів. Найкращі професіонали сфери весільної індустрії та закохані мали можливість поєднати зусилля і запланувати шедевральне свято.

Щоб дізнатись більше про ці заходи, можна звернутись до офіційного сайту Олександра Козира та його команди за посиланням https://kozyrdigital.com/#events.

Благодійний Фонд Олександра Жолоба волонтерить по повній

Допомога постраждалим від війни дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, є надзвичайно важливою ініціативою. З першого пострілу, що відбувся 24.02.2022 БФ Олександра Жолоби у партнерстві з Олександром Козирем опікуються різними волонтерськими проєктами та ініціативами.Якщо ви бажаєте допомогти, БФ Олександра Жолоба може стати гарним варіантом, на їхньому сайті можна знайти більше інформації про проєкт та програми, в рамках яких здійснюється допомога - https://zholobov-foundation.org.

Волонтерство та благодійність — це чудовий спосіб допомогти тим, хто потребує підтримки. Кожна навіть невеличка допомога може мати величезний вплив на життя тих, кому вона призначена, тому не соромтеся долучитися до благодійних та волонтерських ініціатив.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті