Огляд переваг та недоліків букмекерських ставок на футбол

Футбол, без сумнівів є найпопулярнішим видом спорту в світі. Трансляції дивляться мільйони, тисячі глядачів прагнуть потрапити на стадіони. Не дивно, що ставки на футбол Україна настільки затребувані. Розберемося в основних перевагах та недоліках беттингу по цьому напрямку.

Переваги ставок на футбол

Причин, чому варто зробити ставку на футбол дійсно багато. Основні переваги, які виділяють досвідчені беттери та навіть відчувають новачки:

  • високі ліміти. Футбол є найпопулярнішим видом спорту, тому лінія відрізняється високими лімітами. Великі контори для тих, хто робить ставки на футбол, мають змогу виграти 10-50 тисяч доларів. На розпис важливих поєдинків доволі часто є можливість ставити більші суми ніж на інші види спорту;
  • низька маржа. Ставки на футбол сьогодні вигідні для беттерів, адже по цій дисципліні величезна конкуренція. За рахунок більш високих коефіцієнтів вдається вирізнятись на фоні конкурентів;
  • широкий розпис. Букмекерські ставки на футбол мають дуже широку лінію та велику кількість ринків. На такі матчі, як фінали Ліги Чемпіонів, Світового чи Європейського форуму, маркери займуть декілька сторінок. Причому позиції можуть бути досить різноманітні, аж до того яка з команд першою буде вкидати аут;
  • багато телевізійних трансляцій. Відстежувати події в режимі реального часу надзвичайно легко. Навіть при тому, що більшість букмекерських контор пропонують трансляції, все ж по телевізору спостерігати як грає чи ні ставка – значно простіше для більшості беттерів. Навіть можна формувати  ставки футбол в лайв режимі.

Обираючи  ставки на футбол, ви отримуєте всі переваги командних видів спорту. Оскільки окремі виконавці мають не настільки суттєвий вплив, як у індивідуальних видах спорту. Звісно, є геніальні технічні спортсмени, однак вони будуть лише складовою успіху або ж невдачі. Багато експертів вважають, що прогнозування футбольних матчів менш ризикове саме завдяки цьому.

Недоліки ставок на футбол

Обираючи футбол ставки робити, звісно, не так важко, як на інші дисципліни, однак і недоліки тут є. Перший з них, це фактично відсутність валуїв. Завищені коефіцієнти вдасться знайти хіба що в непопулярних лігах, але на них, в свою чергу важко знайти розпис, адже БК вони не цікаві.

Якщо вирішуєте роботи ставки на футбол в Україні, то врахуйте, що букмекери швидко реагують на зміни в складі, травми та інші фактори, що здатні вплинути на коефіцієнт. Відповідно, котирування коригуються. Встигнути зловити коефіцієнт дуже важко.

Основні види ставок на футбол

Ставки на футбол в Україні є популярним заняттям для багатьох любителів спорту. Це законно та регулюється урядом, доступні як ліцензовані он-лайн, так і наземні букмекерські книги. Діапазон типів ставок і ринків збільшується, і гравці можуть робити ставки на ряд видів спорту, включаючи футбол, баскетбол і теніс. Популярні ринки ставок на футбол в Україні включають результат матчу, подвійний шанс, команда, яка заб'є першою, загальну кількість голів, фору та багато іншого. Найпопулярнішими сайтами ставок на футбол в Україні є Winline, Ліга ставок, 1xbet і Parimatch. Більш детальну інформацію про законність та регулювання футбольних ставок в Україні можна знайти на сайті уряду (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zminy-do-punktu-4-polozhennia-pro-komisiiu-z-rehuliuvannia-azartnykh-ihor-ta-t310123) та на сайт Асоціації Букмекерів України (https://ips.ligazakon.net/document/JF7R900A?an=3).

Серед найбільш поширеніших прогнозів – ставка на результат. Тобто на одну з команд, що вона переможе або ж на нічию. Фора – це необхідна перевага або допустиме відставання одного з клубів. Тобто, іншими словами, різниці забитих/пропущених по результатам гри. Зверніть увагу, враховується лише основний час.

Тотал – сума кількість голів за гру, окремо по таймам, чи для кожної команди за весь матч, чи за його частини. Також, можна пробувати спрогнозувати точний рахунок. Це досить важка для аналізу ставка, але вона має високий коефіцієнт.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

 

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті