Обираємо якісний стільчик для годування малюка

Технології не стоять на місці, з’являються нові гаджети та вироби основна ціль яких - зробити наше життя легше. Сегмент дитячих товарів - не виключення. Ось, наприклад стільчик для годування https://babymax.com.ua/ukr/stulchiki-dlya-kormleniya, для багатьох батьків вже став не новинкою чи дивиною, а справжнім мастхевом. Якщо Ви ще не обрали столик для годування, то ця стаття - для Вас.

Переваги вибору стільця для годування

Перше питання яке виникає у батьків це: “Навіщо його купувати?” Не поспішайте з висновками) Серед основних функцій з якими виріб зможе Вам допомогти:

- Чудовий варіант для малечі, що тільки починає їсти самостійно.

- Ігри. Так, стілець для годування - чудове місце для дитячих ігор.

- Контроль. Вам не треба боятись де знаходиться дитина поки Ви зайняті хатніми справами.

Зазвичай, такий аксесуар не входить до обов’язкових покупок з перших днів життя. Пов’язано це з тим, що малюк має трошки підрости, і навчитись впевнено сидіти самостійно. 

Перед тим як обрати стільчик малюку, необхідно звернути увагу на такі моменти:

1. Тип стільця. Бажаєте використовувати атрибут з народження? Тоді обирайте - багатофункціональний стільчик для годування. Приблизно від 6 місяців, можна звернути увагу на - високі стільчики або трансформери.

2. Матеріал. Основний матеріал, має легко митись, оскільки навряд чи маленький дегустатор, одразу почне охайно їсти.

3. Ідеально якщо, стільниця буде регулюватись.

4. Для батьків, буде дуже зручно якщо стілець буде зі знімним підносом.

5. Паски безпеки - обов’язкові, для фіксації непосиди.

6. Для формування постави дитини, бажано, щоб підніжка також регулювалась.

Звичайно, важливу роль грає: матеріал виробу, стійкість, габарити, спосіб складання та дизайн. З матеріалів, можливі варіанти: пластик, дерево, метал.

Найбільшою популярністю, користуються - високі стільчики. Їх конструкція - безпечна та комфортна для використання. Їх особливість в тому, що вони легко підлаштовуються під висоту столу. Як ми вже казали раніше - даний варіант зазвичай обирають батьки, дитина яких може сидіти самостійно.

Якщо Ви бажаєте купити стільчик для годування, рекомендуємо обрати дитячий магазин Бебімакс. Менеджери, з задоволенням проконсультують Вас, та допоможуть обрати комфортних для малечі та Вас варіант.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті