Обираємо якісний стільчик для годування малюка

Технології не стоять на місці, з’являються нові гаджети та вироби основна ціль яких - зробити наше життя легше. Сегмент дитячих товарів - не виключення. Ось, наприклад стільчик для годування https://babymax.com.ua/ukr/stulchiki-dlya-kormleniya, для багатьох батьків вже став не новинкою чи дивиною, а справжнім мастхевом. Якщо Ви ще не обрали столик для годування, то ця стаття - для Вас.

Переваги вибору стільця для годування

Перше питання яке виникає у батьків це: “Навіщо його купувати?” Не поспішайте з висновками) Серед основних функцій з якими виріб зможе Вам допомогти:

- Чудовий варіант для малечі, що тільки починає їсти самостійно.

- Ігри. Так, стілець для годування - чудове місце для дитячих ігор.

- Контроль. Вам не треба боятись де знаходиться дитина поки Ви зайняті хатніми справами.

Зазвичай, такий аксесуар не входить до обов’язкових покупок з перших днів життя. Пов’язано це з тим, що малюк має трошки підрости, і навчитись впевнено сидіти самостійно. 

Перед тим як обрати стільчик малюку, необхідно звернути увагу на такі моменти:

1. Тип стільця. Бажаєте використовувати атрибут з народження? Тоді обирайте - багатофункціональний стільчик для годування. Приблизно від 6 місяців, можна звернути увагу на - високі стільчики або трансформери.

2. Матеріал. Основний матеріал, має легко митись, оскільки навряд чи маленький дегустатор, одразу почне охайно їсти.

3. Ідеально якщо, стільниця буде регулюватись.

4. Для батьків, буде дуже зручно якщо стілець буде зі знімним підносом.

5. Паски безпеки - обов’язкові, для фіксації непосиди.

6. Для формування постави дитини, бажано, щоб підніжка також регулювалась.

Звичайно, важливу роль грає: матеріал виробу, стійкість, габарити, спосіб складання та дизайн. З матеріалів, можливі варіанти: пластик, дерево, метал.

Найбільшою популярністю, користуються - високі стільчики. Їх конструкція - безпечна та комфортна для використання. Їх особливість в тому, що вони легко підлаштовуються під висоту столу. Як ми вже казали раніше - даний варіант зазвичай обирають батьки, дитина яких може сидіти самостійно.

Якщо Ви бажаєте купити стільчик для годування, рекомендуємо обрати дитячий магазин Бебімакс. Менеджери, з задоволенням проконсультують Вас, та допоможуть обрати комфортних для малечі та Вас варіант.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті