Лікування та профілактика алергічних реакцій у дітей

За даними фахівців, кількість людей, які страждають на алергію, збільшується на 1,5-2% кожні кілька років. Але, незважаючи на таку кількість алергіків, з'ясувати та пояснити точну причину виникнення “відповіді” на той чи інший алерген буває складно. Але одне відомо абсолютно точно – алергія є наслідком зниження захисних функцій організму та імунітету.

Але як би там не було, а при виникненні реакції на харчовий продукт, рослини чи тварин реагувати необхідно швидко. Адже відповіддю на подразник може стати не лише невеликий нежить чи висип, а й більш серйозні реакції, аж до анафілактичного шоку. І особливо часто алергічні реакції проявляються у дітей, імунна система яких лише формується. Тому при виникненні різних симптомів та реакцій необхідно відвідати дитячого алерголога.

У цій статті ми розглянемо, які реакції є приводом звернутися до фахівця. А також де приймає найкращий дитячий алерголог у Києві.

Коли необхідно звертатися до дитячого алерголога

Через неповну розвиненість імунітету, а також гостроту реакцій дитячого організму на різні зовнішні подразники найбільше алергій спостерігається саме серед маленьких пацієнтів. І найчастіше такі реакції можна спостерігати на харчові продукти, солодощі, миючі засоби чи засоби для прання. Більше того, педіатри та алергологи склали навіть цілий список потенційно-небезпечних продуктів-алергенів та графік введення їх у раціон харчування дитини. Це необхідно для того, щоб уникнути алергії на ці продукти надалі.

Але навіть якщо організм дитини негативно відреагував на той чи інший продукт чи засіб, при своєчасному виявленні проблеми батьками та зверненні до лікаря-алерголога переходу алергії на хронічну стадію вдається уникнути. І згодом, змінивши раціон чи використовуючи інші засоби для догляду та чищення, а також приймаючи призначені медикаменти або використовуючи мазі, організм “переростає” алергію, перестаючи реагувати на конкретний подразник.

Куди звернутися за консультацією алерголога в Києві

На жаль, буває і так, що алергію не вдається вилікувати повністю, а можливо лише усунути симптоми за допомогою лікування та повного виключення алергену з життя. Також нерідкі випадки, коли алергічні риніти чи бронхіти лікують як звичайні симптоми ГРВІ. Тому батькам дуже важливо пам'ятати, що при частих повтореннях кашлю чи нежитю, висипу чи чхання, почервоніння очей необхідно показати дитину алергологу. І для цього ми рекомендуємо відвідати клініку KinderKlinik в Києві.

Дитячий алерголог в Києві проведе огляд та призначить здати алергопроби, які дозволять дізнатися, на який подразник реагує організм. Також лікар зможе визначити і більш незвичайні алергічні реакції (наприклад, алергія на холод) або виявити розвиток аутоімунного захворювання і передасть пацієнта профільному лікарю. Записатися на консультацію до дитячого алерголога можна на сайті клініки KinderKlinik або відвідавши одну з філій мережі. Всі адреси та актуальні контакти також вказані на сайті.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті