Григорій Козловський і ФК «Рух» виділили майже 4 млн. на перші 30 мобільних вогневих груп для захисту Львівщини від БПЛА

Григорій Козловський та ФК «Рух» відгукнулось на ініціативу начальника Львівської ОВА Максима Козицького і в.о. голови Львівської обласної ради Юрія Холода щодо створення тактичної системи ППО, на кшталт системи «Залізний Купол» в Ізраїлі, для захисту Львова та області від шахедів.  На формування мобільних вогневих груп та закупівлю необхідного обладнання було зібрано 3,7 млн. гривень. Повністю укомплектовані автомобілі вже передали Повітряному командуванню «Захід». Ці вогневі групи охоронятимуть небо та збиватимуть дрони-камікадзе над Львівщиною.

«Обстріли окупантів посилюються, і велика кількість шахедів атакує Україну. Своєю ціллю вони, як правило, обирають об'єкти критичної інфраструктури та енергетики. Дії агрессора спонукають нас діяти та більш рішуче допомогати ЗСУ. Тому створення мобільних вогневих груп, які охоронятимуть небо над Львівщиною та закупівля обладнання для них, є для нас сьогодні пріоритетом. Так ФК «Рух» долучився до формування перших 30 мобільних вогневих груп. Обладнання, яким вони укомплектовані, допоможе нашим воїнам збивати дрони-камікадзе, тримати небо над Україною та зберегти тепло в домівках українців.

Сьогодні важливо допомагати нашим воїнам, і кожен повинен бути корисним ЗСУ і тоді перемога буде за Україною» - розповів відомий львівський меценат та бізнесмен Григорій Козловський.

Керівник ГО «Народна Самооборона Львівщини» Артем Хмиз розповів, що мобільні вогневі групи мають найсучасніше обладнання. «Григорій Козловський та інші меценати пожертвували на цей збір понад 30 мільйонів гривень, але збір триває, адже потрібно продовжити формування мобільних вогневих груп. Адже це лише половина від тієї кількості груп, які створюють Львівська ОВА, ПвК «Захід» та соціально-відповідальний бізнес» - розповів Артем Хмиз.

Наступні 30 груп планують доукомплектувати та передати впродовж місяця. Вартість комплектації однієї групи – близько 500 тис. грн. без врахування ціни транспорту. У кожну групу входить машина, яка оснащена тепловізорами, приладами нічного бачення, лазерними вказівниками, ліхтарями, прицілами, планшетами та зброєю для збиття ударних безпілотників.

В свою чергу, начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував команді «жовто-чорних» та їх засновнику за підтримку й активну громадську позицію та допомогу ЗСУ: «Величезне дякую ФК «Рух» за соціально-відповідальну позицію та допомогу у формуванні цих груп. Засновник клубу Григорій Козловський був одним з перших, хто відгукнувся на цю ініціативу і передав 3,7 млн грн для того, аби закупити автомобілі та обладнати їх необхідною технікою».

Він додав, що групи формували відповідно до запитів військових, випробовували та видозмінювали, аби у будь-яку погоду та у нічний час захисники могли ефективно нищити ворожі цілі.

Генеральний директор ФК «Рух» Ігор Дедишин розповів, що це дуже важлива ініціатива в якій вдалося об’єднати зусилля місцевого бізнесу, громади та представників влади, аби допомогти убезпечити регіон від потенційних ворожих атак.

«Для нас це велика честь – допомогти нашим військовим та громаді Львівщини. Це вкотре демонструє, що ми єдині з армією та місцевими жителями. Клуб регулярно допомагає військовим і ми не припинимо це робити. Попереду нас чекають інші проєкти, які «Рух» обов’язково підтримуватиме», – сказав Дедишин.

Григорій Козловський в свою чергу зазначив, що футбольна спільнота та ФК «Рух» завжди підтримує українських військових і  робитиме це і надалі до самої Перемоги.

«Сьогодні кожен повинен бути корисним нашим військовим. Лише об’єднавшись, спільними зусиллями, можна перемогти ворога», –наголосив Григорій Петрович Козловський.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті