Головні види NFT-токенів, які дуже популярні

Хоча NFT-токени — це не новинка, не всі поки що оцінили їх перспективи. Тим, хто робить перші кроки у сфері торгівлі криптовалютами, варто знати не лише поточний курс біткоїна та його вплив на вартість інших видів крипти, але і про нові технології блокчейну, які використовуються в сучасному цифровому світі.

Легендарний біткоїн — це звичайна криптовалюта, яку легко обміняти на інші віртуальні монети чи перетворити на фіатні кошти та вивести їх на карту. NFT — унікальний цифровий актив. Кожен із токенів — невзаємозамінний, тобто його не можна обміняти на аналогічний. Токен може бути повністю цифровим активом або токенізованою його версією.

NFT в різних видах мистецтва

Останнім часом NFT-токени дуже часто використовуються митцями. За допомогою них зашифровуються витвори мистецтва у блокчейні, після чого вони монетизуються. Цінність полягає в можливості перевірити оригінальне походження та довести право власності на певне зображення.

Технологія використовується не лише в образотворчому мистецтві. Поступово її застосовують у музиці чи створенні відеоконтенту. Файли також зацифровуються та переходять у токен на блокчейні.

Зовсім необов’язково бути професійним художником, щоби створювати власні токени. NFT знадобиться і тим, хто любить створювати меми. Дотепний жарт у вигляді фото може стати джерелом монетизації. Цінність таких активів залежить від того, наскільки мем завірусився в суспільстві.

NFT-токени в інших галузях

Колекційні NFT-токени можуть використовуватися як цікаві заощадження або вигідний актив для продажу. Унікальність полягає в неповторності активу. Автори токенів часто випускають їх обмеженими серіями, через що вартість тільки зростає. Обмеженість серії призводить до зростання популярності серед колекціонерів.

Ігрова галузь активно використовує нову технологію. Такі токени помітно відрізняються від тих, які зберігаються у криптогаманцях. В ігровій галузі NFT застосовують для:

  • створення правил гри;
  • взаємодії учасників;
  • впорядкування певних механізмів.

Наприклад, в деяких іграх можна створити унікальний скін персонажа у вигляді токена на блокчейні. Гравець, який розблоковує скін, отримує право власності. Схожа схема використовується у великій кількості комп’ютерних ігор, а геймери отримують новий досвід.

Високою популярністю вже кілька років користуються цифрові аватари. Це специфічні картинки облікових записів у цифровому форматі. NFT-аватар зображує конкретного персонажа в комп’ютерній грі чи метавсесвіті, має унікальну зовнішність. Такі аватари використовують з різних причин: наприклад, для доказу свого відношення до певної спілки або підтримки загального духу. Такий аватар дозволяє підкреслити оригінальним способом і власну статусність.

NFT може стати віртуальною копією фізичних активів (торговою картою). Популярність полягає в можливості володіння рідкісними картами та простої перевірки. Ця особливість надзвичайно важлива для інвесторів, бо можливість підробки майже неможлива. Купити такі токени можна на Binance NFT.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті