Елітне насіння пшениці для отримання максимальної врожайності

Лідером у рейтингу харчових продуктів посідає пшениця. Одним із найбільших виробників та експортерів цієї злакової культури є Україна. Для отримання рекордної врожайності важливо не тільки дотримуватися правильної технології вирощування, а й вибирати здоровий посівний матеріал. Багато з них віддають перевагу продукції бренду «RYASNO». Його асортимент складається з відібраних сортів всесвітньо відомих оригінаторів, що мають чудові агротехнічні властивості – https://agrain.in.ua/nasinnya-ryasno/pshenica/.

В каталозі є пропозиції озимої (Керамік, Нордкап, Чірон) та ярої пшениці (Куінтус, Токата). Це продукти чеського, німецького та французького селекціонерів. Їхні позитивні характеристики були досягнуті завдяки тому, що повністю доведені до посівної кондиції та відповідають новим стандартам у галузі рослинництва. Усі сорти перевірені на демонстраційних полігонах і довели своєчасний розвиток та стійкість до несприятливих явищ. Додатково застосовуючи пестициди та добрива, фермери можуть значно покращити результати своєї праці.

Вибираючи досвідченого постачальника, покупці можуть не сумніватися, що отримають першосортне насіння з гарною схожістю та сильним генетичним потенціалом. Крім того, клієнту оцінять наступні переваги співпраці:

1. Замовлення у будь-якому обсязі.
2. Індивідуальний підхід до клієнтів.
3. Помірні оптові ціни.
4. Надання сучасних ЗЗР.
5. Можливість спільного співробітництва.

Українська компанія-інтегратор передбачила усе необхідне для того, щоб партнерство з нею принесло вигоду та задоволення.

Чому обирають продукцію від «RYASNO»?

Лінійка продуктів «AGRAIN» має багато прихильників. І це не дивно, адже весь матеріал для сівби проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва постійно удосконалюється. Використовуючи інноваційну технологію обробки MULTI CARE, спеціалісти відбирали зразки, що пройшли калібрування та сортування. В наслідок того, що насіння з самого початку було добре очищене і захищено від пошкоджень, воно демонструє хорошу стійкість до захворювань, вилягання, посухи та холоду.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті