Елітне насіння пшениці для отримання максимальної врожайності

Лідером у рейтингу харчових продуктів посідає пшениця. Одним із найбільших виробників та експортерів цієї злакової культури є Україна. Для отримання рекордної врожайності важливо не тільки дотримуватися правильної технології вирощування, а й вибирати здоровий посівний матеріал. Багато з них віддають перевагу продукції бренду «RYASNO». Його асортимент складається з відібраних сортів всесвітньо відомих оригінаторів, що мають чудові агротехнічні властивості – https://agrain.in.ua/nasinnya-ryasno/pshenica/.

В каталозі є пропозиції озимої (Керамік, Нордкап, Чірон) та ярої пшениці (Куінтус, Токата). Це продукти чеського, німецького та французького селекціонерів. Їхні позитивні характеристики були досягнуті завдяки тому, що повністю доведені до посівної кондиції та відповідають новим стандартам у галузі рослинництва. Усі сорти перевірені на демонстраційних полігонах і довели своєчасний розвиток та стійкість до несприятливих явищ. Додатково застосовуючи пестициди та добрива, фермери можуть значно покращити результати своєї праці.
Вибираючи досвідченого постачальника, покупці можуть не сумніватися, що отримають першосортне насіння з гарною схожістю та сильним генетичним потенціалом. Крім того, клієнту оцінять наступні переваги співпраці:

1. Замовлення у будь-якому обсязі.
2. Індивідуальний підхід до клієнтів.
3. Помірні оптові ціни.
4. Надання сучасних ЗЗР.
5. Можливість спільного співробітництва.

Українська компанія-інтегратор передбачила усе необхідне для того, щоб партнерство з нею принесло вигоду та задоволення.

Чому обирають продукцію від «RYASNO»?

Лінійка продуктів «AGRAIN» має багато прихильників. І це не дивно, адже весь матеріал для сівби проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва постійно удосконалюється. Використовуючи інноваційну технологію обробки MULTI CARE, спеціалісти відбирали зразки, що пройшли калібрування та сортування. В наслідок того, що насіння з самого початку було добре очищене і захищено від пошкоджень, воно демонструє хорошу стійкість до захворювань, вилягання, посухи та холоду.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті