Дерев'яна терасна дошка – особливості

Для укладання терас успішно використовують терасну дошку. За допомогою терасно дерев'яної дошки можна створювати якісне покриття для тераси або території біля басейну, а також в альтанці. Подібний матеріал є універсальним. Якісна композитна терасна дошка для вас – на сайті ДПК Маркет. Тут ви зможете ознайомитися з гідним асортиментом та зробити правильний вибір. З питань, що виникли, є можливість зателефонувати і отримати безкоштовну консульатцію фахівців. Вони відповідатимуть грамотно на ваші запитання та допоможуть не помилитися у виборі. Дошка буде швидкою та безпечною.

Композитна терасна дошка стане чудовим вибором для настилу відкритих майданчиків. Це можуть бути тераси або веранди, а також балкони та території навколо заміського домоволодіння. Підійде матеріал для садових доріжок.

Використовуючи композитну терасну дошку, стає можливим виготовляти майданчики навколо басейнів – відкритих і закритих. Те саме стосується настилів для дитячих ігрових майданчиків, а також причалів та пірсів.

З особливостей композиту слід виділити естетичний зовнішній вигляд, довговічність та багатосторонність. Крім того, доглядати досить легко. Не потрібно просочення або фарбування. Завдяки рифленій поверхні гарантована стійкість до ковзання. Продукт безпечний для довкілля. Тому варто виділити таку важливу властивість як екологічність.

Деревно-полімерний композит здатний зберігати форму під впливом довкілля. Завдяки полімеру у складі, терасна дошка відрізняється низькою здатністю до поглинання вологи. Дошки не набухають з часом, виключено деформацію.

Немає потреби у ретельному догляді – важлива складова. І якщо на балконі або ділянці покладено терасну композитну дошку, то не доведеться відновлювати захисне покриття дощок. Достатньо періодично очищати дошки, використовуючи воду з миючим засобом.

Вибираючи сучасний та красивий, міцний та легкий у монтажі матеріал – полімерний композит, гарантована легкість у монтажі, а також стійкість до атмосферних впливів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті