ARX: онлайн-автоцивілка, яка відповідає потребам автовласників

Українські автовласники стикаються з високими витратами на послуги СТО та лікування після ДТП. Завдяки полісу ОСЦПВ винуватці ДТП можуть уникнути значних фінансових витрат. ARX - страхова компанія, яка забезпечує надійний захист для автовласників. За травень 2022 року було виплачено 6,69 млн грн по полісах ОСЦПВ, що свідчить про надійність компанії. На сайті МТСБУ ARX має стабільно високий рейтинг швидкості та якості врегулювання страхових випадків. ARX дозволяє купувати онлайн поліси, що займає всього 5-7 хвилин на офіційному сайті компанії.

ARX: частина канадської корпорації

ARX успішно працює на українському ринку страхування більше 28 років. З 2019 року компанія є частиною Fairfax Financial Holdings - потужної міжнародної корпорації зі штаб-квартирою в Канаді, яка працює в 40 країнах світу та здійснює мільярдні обороти, встановлюючи сучасні стандарти страхового сервісу.

Оформлення онлайн автоцивілки на сайті ARX максимально просте

Електронний сервіс доступний цілодобово. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс підказує клієнту послідовність дій.

Процес оформлення онлайн автоцивілки на сайті ARX наступний:

  • Підготуйте технічний паспорт ТЗ, громадянський паспорт або його аналог власника автомобіля, індивідуальний податковий номер.
  • Заповніть онлайн-форму: марка, модель, рік випуску, об'єм двигуна авто, місце реєстрації, дані власника.
  • Вкажіть термін дії договору.
  • Програма автоматично враховує коефіцієнти тарифної сітки ОСАГО.
  • Одразу після оплати е-поліс приходить на електронну пошту клієнта.

Страхова компанія ARX негайно реєструє поліс в Єдиній базі даних МТСБУ, його легко перевірити водієві, поліції та постраждалим в ДТП. Формат PDF бланка ОСАГО зручно зберігати в смартфоні. За бажанням бланк легко роздрукувати на принтері.

Три онлайн-програми ОСАГО від ARX

  • Онлайн автоцивілка: виплати за установленими державою лімітами.
  • Смарт автоцивілка: 10% знижки після встановлення на смартфон мобільного додатку Smart Drive. Безаварійна їзда дає клієнту знижку до 25% при переоформленні поліса на новий рік.
  • Все включено: доповнена добровільним розширенням ліміту до 1 млн грн + виплати до 130 тис. грн на ремонт власного авто.

Поліс можна оформити одразу після реєстрації авто. Новий поліс необхідний, якщо куплений автомобіль раніше був оформлений на пільговика: пільгові умови попереднього договору ОСАГО на нового власника не поширюються.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті