5 ідей застосування LED-стрічки, про які ви могли не знати

LED, або ж світлодіодна, стрічка, все частіше застосовується в сучасних інтер’єрах. На відміну від традиційних ламп, вона створює м’яке ненав’язливе освітлення, умови, які сприяють відпочинку й розслабленню. Якщо ж ви досі оминали своєю увагою світлодіодні стрічки, оскільки не знали, як їх застосувати в інтер’єрі, ця стаття саме для вас.

Що слід знати про LED-стрічки?

Будь-яка LED стрічка має вигляд гнучкого модуля, на якому з певним кроком розташовуються світлодіоди. На її зворотному боці є клейкий шар, з допомогою якого освітлювач фіксують на поверхні. Довжина таких стрічок буває різна. Найчастіше продаються рулонами по 3-5 метрів, які за необхідності можна розрізати та згинати.

Такі пристрої можуть давати як біле, такі та кольорове світло, різної яскравості та температури. Різняться й за характеристиками потужності, шириною. Тож доволі легко вибрати варіант під будь-які потреби. А якщо купувати в LED-STORY, то фахівці магазину завжди допоможуть з вибором.

Способи використання LED-стрічок

Такий тип освітлювальних пристроїв традиційно використовують як додаткове чи основне джерело світла у зонах відпочинку, спальнях, дитячих. Найчастіше такими стрічками обклеюють периметром стелю. Та є й більш оригінальні й корисні варіанти застосування таких освітлювачів:

  • у шафі – достатньо наклеїти всього декількох стрічок у гардеробі та шукати речі в ньому можна буде, не вмикаючи світло у приміщенні;
  • на східцях – з таким освітленням інтер’єр виглядатиме оригінально, а ходити по східцях у темноті стане безпечніше, такий варіант особливо корисний, якщо в домі є маленькі діти чи люди поважного віку;
  • для оформлення картин – достатньо оздобити рами світлодіодними стрічками й інтер’єр миттєво стане виглядати більш стильно й оригінально;
  • на підлозі – якщо розмістити освітлювач периметром підлоги чи по нижній частині меблів, можна буде безпечно пересуватися помешканням в темну пору, не вмикаючи основне освітлення, та й виглядає таке оформлення вкрай оригінально;
  • в дитячій кімнаті – кількість і розташування стрічок залежить від дизайнерського задуму, проте в будь-якому випадку вдасться створити для дитини дійсно красиву й оригінальну кімнату, до того ж такий тип освітлення може бути корисним для малюків, які бояться спати у темряві.

Доволі оригінально LED-стрічки виглядають у кухнях, санвузлах, довкола басейнів. З їхньою допомогою легко виконати зонування приміщення, створювати унікальні інтер’єрні оформлення. А в магазині LED-STORY вдасться знайти варіант стрічки для будь-якого дизайнерського задуму.

Тож якщо ви зайняті пошуком оригінальних освітлювачів для дому, відвідайте магазин LED-STORY. І будьте певні, там знайдете чимало корисного.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті