Порівняно із серединою 2010-х державні комунікації дуже виросли, але вони ще не ідеальні

Якщо коротко проаналізувати ситуацію із висловлюваннями Дмитра Лубінця та Ірини Верещук щодо отримання або неотримання українськими громадянами російських паспортів на окупованих територіях, то тут більше питання до трактування слів Верещук та Лубінець. Обидва чиновники говорять в одному ключі, що якщо можна уникнути отриманню російського паспорту - то цього треба уникати. Якщо ж можливості нема і неотримання окупантського паспорту загрожує життю, то паспорт треба брати, щоб зберегти своє життя.

Якість комунікації Державних інститутів із громадськістю я оцінюю помірковано. Якщо порівнювати серединою 10х років, то комунікації дуже виросли, на цілі щаблі, але назвати їх ідеальними точно зарано. Державна інформаційна політика є складовою політики забезпечення національної безпеки, вона має базуватись не лише на правильній побудові «що треба сказати зараз», а на глибинному розумінні стратегічних наративів, які у свою чергу мають ставити на меті досягнення національних інтересів та захист національних цінностей. Поки немає сформульованих стратегічних наративів (не буде цілей, у які мають стріляти комунікаційники) - усі комунікаційники будуть стріляти навмання, що й призводить до певних комунікаційних криз.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті