Порівняно із серединою 2010-х державні комунікації дуже виросли, але вони ще не ідеальні

Якщо коротко проаналізувати ситуацію із висловлюваннями Дмитра Лубінця та Ірини Верещук щодо отримання або неотримання українськими громадянами російських паспортів на окупованих територіях, то тут більше питання до трактування слів Верещук та Лубінець. Обидва чиновники говорять в одному ключі, що якщо можна уникнути отриманню російського паспорту - то цього треба уникати. Якщо ж можливості нема і неотримання окупантського паспорту загрожує життю, то паспорт треба брати, щоб зберегти своє життя.

Якість комунікації Державних інститутів із громадськістю я оцінюю помірковано. Якщо порівнювати серединою 10х років, то комунікації дуже виросли, на цілі щаблі, але назвати їх ідеальними точно зарано. Державна інформаційна політика є складовою політики забезпечення національної безпеки, вона має базуватись не лише на правильній побудові «що треба сказати зараз», а на глибинному розумінні стратегічних наративів, які у свою чергу мають ставити на меті досягнення національних інтересів та захист національних цінностей. Поки немає сформульованих стратегічних наративів (не буде цілей, у які мають стріляти комунікаційники) - усі комунікаційники будуть стріляти навмання, що й призводить до певних комунікаційних криз.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті