ЗСУ знищили вже понад 1,5 тис. російських БПЛА типу "Орлан-10" - Ігнат

Сили оборони України знищили вже понад півтори тисячі ворожих БПЛА оперативно-тактичного рівня типу «Орлан-10». Про це в ефірі телемарафону розповів речник Командування Повітряних Сил Юрій Ігнат, - пише Lb.ua.

Ці підрахунки не включають збитих квадрокоптерів та БПЛА тактичного рівня російських окупантів.

Оцінюючи нинішні спроможності повітряних сил РФ, він наголосив, що російське угруповання літаків кількісно збільшилося, але якісно стало набагато гіршим.

"На жаль, потенціал щодо здійснення атак з повітря в них ще є, і наші військові льотчики роблять усе можливе, а іноді навіть і неможливе, щоби протистояти агресорові, намагаючись збивати його ракети та БПЛА", — підкреслив Ігнат.

Як повідомлялося, в українській армії уже готові до бою три ударні роти із безпілотниками українського виробництва.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті