ЗСУ збили два літака та гелікоптер рашистів впродовж минулої доби

Підрозділи Збройних Сил України за останню добу ліквідували 6 повітряних цілей, серед яких два ворожих літака. Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального Штабу ЗСУ 24 січня.

Серед збитих об'єктів, окрім літаків, ворожий гелікоптер, один безпілотник та дві керованих авіаційних ракети.

"Протягом минулої доби наші захисники збили 2 ворожі літаки Су-25; гелікоптер Ка-52; безпілотний літальний апарат «Орлан-10» та 2 керовані авіаційні ракети Х-59", - розповіли у Генштабі.

Як повідомлялося раніше, міністр закордоних справ України Дмитро Кулеба заявив, що справа про передачу бойових літаків для України зрушила з мертвої точки

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті