ЗСУ завдали ураження по 3 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки окупантів

ЗСУ завдали ураження по 3 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки окупантів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 10 грудня у вечірньому зведенні.

"Підрозділи ракетних військ завдали ураження по 3 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та 1 складу боєприпасів російських окупантів", - йдеться  у повідомленні.

Як повідомлялося, українські захисники з 59 ОМПБр сьогодні, 10 грудня, підбили на околицях населеного пункта Кринки російський БТР з багатофункціональним комплексом радіоконтролю, пеленгування та придушення. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті