ЗСУ за добу виконали майже 900 вогневих завдань і знищили до 2 рот окупантів на Таврійському напрямку

Українські воїни на Таврійському напрямку протягом доби виконали 887 вогневих завдань і знищили близько двох рот окупантів. Про це 2 червня в Telegram повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 887 вогневих завдань. Втрати ворога вбитими і пораненими склали майже дві роти", - заявив генерал.

Крім цього, Сила оборони вдалося знищити і пошкодити 34 одиниці озброєння і військової техніки росіян. Зокрема, повідомляється про удари по командно-штабній машині, чотирьом танкам, двом комплексам відеоспостереження "Муром-М" і РЕБ "Поле-21".

Також повідомляється про знищення або пошкодження двох одиниць 2А36 "Гіацинт-Б", БПЛА "Supercam" і дрона-камікадзе "Shahed 136". Окремо варто відзначити удари по трьох одиницях ЗРК - "ТОР-М2", 3К37 "Бук" і "Стріла-10".

"Також було знищено 5 складів із боєприпасами ворога", - додав Тарнавський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ знищили на Таврійському напрямку дві роти ворога і два склади з боєприпасами.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті