ЗСУ влашували "погану добу" для окупантів на Таврійському напрямку – командувач

Сили оборони України протягом доби завдали значних втрат російських штурмовим загонам на Таврійському напрямку. Про це 6 грудня повідомив у Телеграмі командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський. 

За його словами, на цій ділянці фронту ворог значно активізував застосування дронів-камікадзе, авіації та артилерії. Тут за день окупанти завдали 22 авіаудари, провели 46 бойових зіткнень та здійснили 1059 артобстрілів.

Проте українські захисники стійко тримають оборону на Авдіївському та Мар'їнському напрямках.

"Погана для окупантів доба. Знищено станцію РЕБ Р-330Ж "Житель", РСЗВ 9П140 "Ураган" та САУ 2С7 "Піон", - зазначив командувач.

Він додав, що загалом знищено 39 одиниць військової техніки. Зокрема два танки, 12 ББМ, чотири артисистеми, РСЗВ, 10 БпЛА, вісім автомобілів, дві одиниці спецтехніки.

Загальні втрати ворога на Таврійському напрямку минулої доби становили 520 осіб.

Як повідомлялося, окупанти на Таврійському напрямку поновили застосування літаків Су-25 та вертольотів Ка-52.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті