Окупанти на Таврійському напрямку поновили застосування літаків Су-25 та вертольотів Ка-52

Російські війська після перерви поновили застосування літаків Су-25 та вертольотів Ка-52 на Таврійському напрямку. Про це повідомляє Командувач ОСУВ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 5 грудня.

"Зросла активність ворожої авіації, до 18 авіаударів. Зокрема, ворог, після деякої перерви, поновив застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52", - зазначив Тарнавський.

Командувач ОСУВ "Таврія" додав, що кількість наземних атак ворога також не зменшується - за добу зафіксовано 37 боєзіткнень. 

Водночас, за інформацією бригадного генерала, ще 7 військовослужбовців ворога здалися в полон, а загальні втрати окупантів на Таврійському напрямку склали 428 осіб.

Також Тарнавський повідомив, що українські захисники знищили 21 одиницю військової техніки та 3 склади боєприпасів окупантів.

Раніше Командувач ОСУВ "Таврія" повідомляв про збільшення активності російської піхоти.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті