Окупанти на Таврійському напрямку поновили застосування літаків Су-25 та вертольотів Ка-52

Російські війська після перерви поновили застосування літаків Су-25 та вертольотів Ка-52 на Таврійському напрямку. Про це повідомляє Командувач ОСУВ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 5 грудня.

"Зросла активність ворожої авіації, до 18 авіаударів. Зокрема, ворог, після деякої перерви, поновив застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52", - зазначив Тарнавський.

Командувач ОСУВ "Таврія" додав, що кількість наземних атак ворога також не зменшується - за добу зафіксовано 37 боєзіткнень. 

Водночас, за інформацією бригадного генерала, ще 7 військовослужбовців ворога здалися в полон, а загальні втрати окупантів на Таврійському напрямку склали 428 осіб.

Також Тарнавський повідомив, що українські захисники знищили 21 одиницю військової техніки та 3 склади боєприпасів окупантів.

Раніше Командувач ОСУВ "Таврія" повідомляв про збільшення активності російської піхоти.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті