Активність піхоти окупантів знову збільшилась - Тарнавський

В операційній зоні ОСУВ Таврія збільшилась активність російської піхоти. Про це повідомив Командувач угрупуванням бригадний генерал Олександр Тарнавський у своєму телеграм-каналі 3 грудня.

"В операційній зоні ОСУВ Таврія активність піхоти окупантів знову збільшилась - відбулось 55 бойових зіткнень. За добу ворог втратив 440 осіб живої сили та 9 одиниць військової техніки.  Близько десятка окупантів здалися в полон", - зазначив Тарнавський.

Також він відмітив невисоку активність ворожої авіації.

"За добу зафіксовано 5 авіаударів. Вночі ворог кидав КАБи на Донеччину!", - зазначив Командувач ОСУВ Таврія.

Як повідомлялось раніше, окупанти чекають кращої погоди біля Авдіївки та хочуть кидати на штурми більше техніки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті