Окупанти чекають кращої погоди біля Авдіївки та хочуть кидати на штурми більше техніки - Барабаш

Російські окупанти чекають кращих погодних умов у районі Авдіївки та хочуть знову використовувати для штурмів важку техніку.  Про це заявив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш в ефірі телемарафону 3 грудня..

За його словами, найскладнішими напрямками залишаються район Степового, коксохіму та Авдіївської промзони. На думку, Барабаша, російські війська чекають покращення погодних умов, аби знову застосовувати для атак техніку.

"Зараз йде вже третя хвиля їх штурмових дій. Звичайно, що вони  відрізняються. Перша хвиля - це вони їхали на техніці, як на параді. Друга хвиля - вони зрозуміли, що так не можна... Вони розділили ці колони на менші колони і пішли з декількох напрямків. Третя хвиля - це здебільшого застосування піхоти... Я так розумію, що зараз намагаються тримати до кращих сприятливих погодних умов і будуть намагатися штурмувати з більшим застосуванням техніки", - вважає Барабаш.

Начальник Авдіївської МВА також наголосив, що під час третьої хвилі штурмів росіяни відкрили ще два додаткові напрямки для атак - це промзона Авдіївки та з боку Донецька через Спартак. Це відтягує увагу українських захисників.

Він пояснив, що для окупантів Авдіївський коксохім має певне "сакральне" значення, як "Азовсталь" у Маріуполі. За словами Барабаша, росіяни б'ють по заводу різним озброєнням, там часто спалахують пожежі.

"На коксохімі окупанти не полишають спроб штурмувати ні вдень, ні вночі. Іноді вони доходять майже до паркану заводу, але далі їм не дають заходити. Дуже гаряче на тому напрямку, лізуть майже постійно", - сказав Барабаш.

Нагадаємо, бійці 47-ї бригади ЗСУ спростували заяву росіян про їхній прорив на Авдіївський коксохім. 

Як повідомлялося, за майже 2 місяці окупанти просунулися під Авдіївкою на 2 км, однак понесли тисячні втрати. 

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті