За майже 2 місяці окупанти просунулися під Авдіївкою на 2 км, однак понесли тисячні втрати - британська розвідка

За останні дні російські війська здійснили невелике просування у спробі оточити Авдіївку у Донецькій області, однак Україна контролює коридор у місто. Про це повідомляє британська розвідка на сторінці Х Міноборони Великобританії 28 листопада.

"Останніми днями російські війська здійснили подальші невеликі просування на північній осі "кліщів" в рамках спроби оточити донбаське місто Авдіївку. З початку жовтня 2023 року російські війська просунули лінію фронту на цій ділянці до 2 км вперед.  Це коштувало підрозділам, які брали участь у ньому, тисячі жертв", - зазначається у повідомленні.

У Британській розвідці додали, що ця операція поступово наближає російські війська до Авдіївського коксохімічного заводу, де українські сили утримують одну з основних оборонних позицій.

"Хоча Авдіївка стала важливою точкою або виступом на українській лінії фронту, Україна продовжує контролювати коридор шириною приблизно 7 км, через який вона продовжує постачати постачання до міста", - повідомили у британській розвідці.

Як повідомлялось раніше, російський "воєнкор" Романов показав розбиту техніку ЗС РФ під Авдіївкою. Назвав це "високою ціною" за "успіх".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті