ЗСУ відбили майже півсотні атак під Авдїівкою, стримують штурми біля Мар'їнки та Бахмута – Генштаб

Між Силами оборони України та російськими військами протягом доби відбулося 98 бойових зіткнень, на шести напрямках фронту ворог продовжує вести безуспішні штурмові дії. Про це повідомив Генштаб ЗСУ вранці 11 грудня.

Так, на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати противника, який не полишає спроб оточити Авдіївку, та завдають йому значних втрат. Тут було успішно відбито 49 атак в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, південніше Сєверного та Тоненького, Первомайського Донецької області. 

Ще дев’ять атак Сили оборони відбили на Лимано-Куп’янському напрямку в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області, Тернів, Веселого Донецької області та Макіївки Луганської області. 

Разом з тим на Мар’їнському напрямку українські бійці продовжують стримувати ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де за добу відбили 18 атак. 

На Бахмутському напрямку наші воїни продовжують штурмові дії південніше Бахмута та за добу відбили 13 атак ворога в районах Григорівки, Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. 

Наші захисники також успішно відбили всі російські атаки на Шахтарському та Запорізькому напрямках. 

Водночас на Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують виснажувати окупаційні війська вздовж всієї лінії фронту й надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра в Херсонській області. 

Як повідомлялося, ЗСУ уразили три райони зосередження особового складу, озброєння та техніки окупантів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті