ЗСУ відбили 68 атак окупантів, найбільше боєзіткнень відбулося під Авдіївкою та Мар’їнкою – Генштаб

Українські захисники за добу відбивали ворожі атаки вздовж всієї лінії фронту, "найгарячіше" було на Авдіївському та Маріїнському напрямках, де російські окупанти атакували 36 разів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в зведенні вранці 5 листопада.

Так, в районі Авдіївки Сили оборони продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити місто. Тут було успішно відбито 18 атак противника в районах східніше Новобахмутівки, Степового, Сєверного Донецької області. 

Водночас ЗСУ  продовжують стримувати наступ російських військ поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки на Донеччині, де зупинили 18 атак.  

Ще 22 атаки відбили українські бійці на Лимано-Куп’янському напрямку в районах Серебрянського лісництва, Білогорівки Луганської області, Тернів Донецької області, Синьківки та Петропавлівки Харківської області.

На Бахмутському напрямку наші воїни продовжують штурмові дії південніше Бахмута та відбили 11 атак ворога поблизу Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. 

Також Сили оборони відбили всі атаки ворога, який намагався відновити втрачене положення в районах південніше Роботиного на Запорізькому напрямку.

Як повідомлялося, українська авіація завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу окупантів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті