ЗСУ відбили 68 атак окупантів, найбільше боєзіткнень відбулося під Авдіївкою та Мар’їнкою – Генштаб

Українські захисники за добу відбивали ворожі атаки вздовж всієї лінії фронту, "найгарячіше" було на Авдіївському та Маріїнському напрямках, де російські окупанти атакували 36 разів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в зведенні вранці 5 листопада.

Так, в районі Авдіївки Сили оборони продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити місто. Тут було успішно відбито 18 атак противника в районах східніше Новобахмутівки, Степового, Сєверного Донецької області. 

Водночас ЗСУ  продовжують стримувати наступ російських військ поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки на Донеччині, де зупинили 18 атак.  

Ще 22 атаки відбили українські бійці на Лимано-Куп’янському напрямку в районах Серебрянського лісництва, Білогорівки Луганської області, Тернів Донецької області, Синьківки та Петропавлівки Харківської області.

На Бахмутському напрямку наші воїни продовжують штурмові дії південніше Бахмута та відбили 11 атак ворога поблизу Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. 

Також Сили оборони відбили всі атаки ворога, який намагався відновити втрачене положення в районах південніше Роботиного на Запорізькому напрямку.

Як повідомлялося, українська авіація завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу окупантів.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті