ЗСУ тестують БПЛА зі штучним інтелектом, які надала Велика Британія

Деякі українські підрозділи тестують на фронті пілотні проєкти дронів зі штучним інтелектом, які, ймовірно, надала Велика Британія. Про це заявив заступник головнокомандувача ЗСУ полковник Вадим Сухаревський , повідомляє "Суспільне".

Зазначається, що Сухаревський підтвердив інформацію щодо передачі дронів від Британії та додав, що деякі підрозділи вже тестують такі безпілотники зі штучним інтелектом.

"Такі намагання є, системи є. Я хочу сказати, що це дуже складний процес в плані реалізації і втілення в життя - застосування цих дронів саме на фронті, при бойовому застосуванні", - сказав він.

Крім цього він додав, що під час роботи виникли нюанси - потрібно навчитися відрізняти реальне зображення від того, що створив ШІ. 

"Наприклад, як ми відрізняємо картинку ШІ від реальної? За кількістю "пальців". Ось як раз ця кількість "пальців" на картинці - це і є тим моментом, який нам потрібно буде втілювати в життя саме на полі бою", - зазначив Сухаревський.

Як повідомлялося, Велика Британія замовить тисячі FPV-дронів для України, в тому числі від британських виробників

Нагадаємо, Канада передасть Україні понад 800 безпілотників. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті