ЗСУ стабілізували північний фланг оборони Бахмута – британська розвідка

ЗСУ продовжують оборону Бахмута попри сильний тиск і навіть стабілізували північний фланг оборони міста. Про це 7 березня у Twitter повідомило Міністерство оборони Великобританії.

"Українська оборона Бахмута продовжує виснажувати сили з обох боків. На вихідних українські сили стабілізували свій периметр оборони після попереднього просування Росії на північ від міста", - повідомили у британському відомстві.

Причому українські воїни, як зазначили у британській розвідці, обороняють місто, попри сильний тиск та руйнування шляхів підвезення боєприпасів. Йдеться як про весняний бруд, який розмиває ґрунтові дороги, так і про зруйнований міст, який був розташований на останній асфальтованій дорозі в Бахмут.

"Публічні розбіжності між групою "Вагнера" та Міністерством оборони Росії щодо розподілу боєприпасів підкреслюють складність підтримки високого рівня особового складу та боєприпасів, необхідних для просування з їхньою нинішньою тактикою", - додали в британській розвідці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що РФ втратила в боях за Бахмут уп'ятеро більше солдатів, ніж Україна.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті