ЗСУ щодня використовують до 6 тис артилерійських снарядів – Financial Times

Українські війська щодня випускають по ворогові близько 5-6 тисяч артилерійських боєприпасів. Про це 7 лютого повідомляє Financial Times.

"Війна в Україні та великий попит серед інших держав змушує оборонні компанії різко збільшити обсяги виробництва. Українські військові використовують на день по 5-6 тисяч артилерійських боєприпасів. Європейські компанії вступили у певне протистояння за промислові потужності", - заявив виконавчий директор норвезької компанії зброї Nammo Мортен Брандтзег.

За його словами, така кількість снарядів складає річне замовлення невеликої європейської країни до війни. Також глава Nammo заявив, що деякі компоненти мають такий попит, що час їх доставки розтягнувся вже не на місяці, а на роки.

У свою чергу, журналісти Financial Times зазначили, що більшість оборонних компаній збільшили робочі зміни та найняли більшу кількість працівників. Так, німецький концерн Rheinmetall заявив у минулому місці, що збудує новий завод в Угорщині, де будуть виробляти вибухові речовини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США оголосили про новий масштабний пакет військової допомоги Україні на 2,5 мільярда доларів – до нього увійдуть також 20 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті