ЗСУ щодня використовують до 6 тис артилерійських снарядів – Financial Times

Українські війська щодня випускають по ворогові близько 5-6 тисяч артилерійських боєприпасів. Про це 7 лютого повідомляє Financial Times.

"Війна в Україні та великий попит серед інших держав змушує оборонні компанії різко збільшити обсяги виробництва. Українські військові використовують на день по 5-6 тисяч артилерійських боєприпасів. Європейські компанії вступили у певне протистояння за промислові потужності", - заявив виконавчий директор норвезької компанії зброї Nammo Мортен Брандтзег.

За його словами, така кількість снарядів складає річне замовлення невеликої європейської країни до війни. Також глава Nammo заявив, що деякі компоненти мають такий попит, що час їх доставки розтягнувся вже не на місяці, а на роки.

У свою чергу, журналісти Financial Times зазначили, що більшість оборонних компаній збільшили робочі зміни та найняли більшу кількість працівників. Так, німецький концерн Rheinmetall заявив у минулому місці, що збудує новий завод в Угорщині, де будуть виробляти вибухові речовини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США оголосили про новий масштабний пакет військової допомоги Україні на 2,5 мільярда доларів – до нього увійдуть також 20 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті