ЗСУ просуваються вперед на півдні Бахмута, за Урожайне йдуть жорсткі бої – Маляр

Сили оборони поступово просуваються вперед на півдні Бахмута та ведуть запеклі бої за селище Урожайне у Волноваському районі Донеччини. Про це в ефірі телемарафону 15 серпня повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. 

За її словами, на сході за останні дні поменшало обстрілів і кількості атак з боку російських військ, проте це не означає, що ворог відмовився від своїх планів щодо виходу на адмінкордони Донецької та Луганської областей. 

"Наші війська дійсно дуже потужно вдарили по ворогу, коли він активізувався на Куп’янському і Лиманському напрямку. Вони дуже ефективно їх там зупинили і знищили багато сили і ворожої техніки. Зараз у росіян період, коли вони перегруповуються, відновлюють втрачені в боях сили", - розповіла Маляр.

Вона зазначила, що українські військові з боями продовжують рух вперед на південному фланзі довкола Бахмута. В околицях села Урожайне, що на стику Донецької та Запорізької областей, тривають важкі бої.

"Йдуть бої за Урожайне. Йде робота на Мелітопольському, Бердянському напрямку для того, щоб можна було ефективно просуватися. Ворог встановив там чимало бетонних укріплень під панівними висотами, і тому там непросто пробиратися", - сказала заступниця міністра оборони.

Як повідомлялося, на південному фланзі Бахмутського напрямку українська армія звільнила вже 40 кв. км території.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті