На Сході ворог зменшив кількість обстрілів та використання боєприпасів. На Бахмутському напрямку ЗСУ звільнили 40 кв. кілометрів

Останнім часом фіксується зменшення кількості обстрілів та використаних ворогом боєприпасів фіксується на східних напрямках. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у своєму Телеграм-каналі 14 серпня.

"Зараз на Сході фіксується певне зменшення кількості обстрілів та використаних ворогом боєприпасів, але це не означає, що ворог відступи від своїх планів, – написала Маляр. – Ворог наразі перегруповується та намагається відновити втрачені спроможності. Тривають бої".

Зазначається, що ворог продовжує наступальні дії на Сході. 

Після активізації російських військ на Куп’янському та Лиманському напрямках наші оборонці  змогли не допустити просування ворога та відчутно зменшили його наступальний потенціал.

Ситуація на Куп’янському та Лиманському напрямках складна. Ворог постійно атакує. Наші війська відбивають атаки.

На Куп’янському напрямку противник нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж Державного кордону у Бєлгородській області, здійснює пошук слабких місць в нашій обороні.

На Лиманському напрямку противник продовжує штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу Донецької області, але безуспішно.

На Бахмутському напрямку тривають важкі бої. Ворог намагається зупинити просування наших військ та відновити втрачене положення у районах західніше Кліщіївки, західніше Андріївки, Курдюмівки.

За тиждень, що минув, звільнену територію на Бахмутському напрямку збільшено  на 3 кв. км і загалом звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 40 кв. км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник намагається наступати з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка.

"Наші оборонці не дають ворогу реалізувати плани, але це дуже непросто. Тривають гарячі бої. Ситуація там напружена і складна, – йдеться в повідомленні. – Крім того, ворог постійно робить безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорське".

Раніше повідомлялось, що росіяни поцілили в Авдіївку двома ракетами, обстріляли Вугледар, Сіверськ і Торецьк.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті