ЗСУ просунулися на деяких ділянках фронту - ISW

Сили оборони України просунулися уздовж ділянки лінії фронту на південь від Новомихайлівки на Донеччині, також відкинули окупантів на північний схід від Завітного Бажання та просунулися на південний захід від Мирного. Про це йдеться у звіті аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW) від 25 січня.

"Українські війська нещодавно просунулися на південний захід від Донецька", - сказано в повідомленні.

З посиланням на заяву військового оглядача Костянтина Машовця від 25 січня ISW пише, що "...українські війська нещодавно просунулися на 500 метрів - 1,5 кілометра вздовж ділянки лінії фронту на південь від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька), хоча ISW не бачив підтвердження цього просування". 

Машовець заявив, що російські підрозділи 39-ї мотострілецької бригади (68-й армійський корпус, Східний військовий округ) раніше закріпилися на підвищених позиціях поблизу Новомихайлівки, але російське командування продовжувало застосовувати деградовані частини 39-ї мотострілецької бригади, не відпочиваючи, не переозброюючись і не посилюючи сили, що дозволило українським силам відвоювати територію в цьому районі. 

"Позиційні бої точилися поблизу Георгіївки (на захід від Донецька), Побєди (на південний захід від Донецька) та Новомихайлівки", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в ЗСУ підтвердили відхід від села Крохмального на Харківщині.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті