ЗСУ наскрізь прострілюють Бахмут, позбавляючи "вагнерівців" можливості просунутися - британська розвідка

За інформацією управління розвідки міноборони Британії, місто Бахмут, за яке вже багато місяців йдуть кровопролитні бої, перетворилося на свого роду "зону смерті", що робить вкрай проблематичним для найманців із групи "Вагнер" завдання просунутися в ньому дещо далі. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

У своєму щоденному зведенні про хід російсько-української війни розвідка повідомляє, що за останні чотири дні російські найманці змогли взяти під контроль більшу частину східного Бахмута, тоді як збройні сили України міцно утримують захід міста, розділеного річкою Бахмутка. Після того, як українці знищили головні мости через цю річку, лінія фронту почала проходити нею, йдеться у зведенні.

"Оскільки українські підрозділи мають можливість вести вогонь із укріплених будівель на захід від річки, цей район перетворився на "зону смерті", що, ймовірно, створює надзвичайно великі проблеми для сил "Вагнера", які намагаються штурмувати "в лоб" у західному напрямі", - пишуть аналітики британської розвідки.

У той же час вони зазначають, що українські сили та їх маршрути постачання в західному напрямку залишаються вразливими для спроб росіян охопити захисників міста з північного і південного флангів.

У свою чергу американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму останньому звіті про перебіг бойових дій повідомляє, що російські сили просунулися на нові позиції у північно-західній частині Бахмута за 800 метрів від Артемівського заводу з обробки металів (АЗОМ). При цьому російські джерела стверджують, що бойовики Вагнера вже зайшли безпосередньо на територію АЗОМ, зазначають аналітики.

В ISW також вважають, що лобові атаки на це підприємство, ймовірно, коштуватимуть "Вагнеру" дуже дорого.

Як повідомлялося, Москва витрачає десятки мільйонів доларів на прикордонні оборонні лінії, які ніколи не стануть у нагоді.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті