Зрадники з Херсона Тамбовцев і Чернишова отримали підозру за депортацію дітей з Миколаївщини

За депортацію дітей з Миколаївщини зрадникам з Херсона Георгію Тамбовцеву і Євгенії Чернишовій СБУ повідомила про підозру. Про це з посиланням на оприлюднені підозри пише Центр журналістських розслідувань 30 березня.

"Євгенія Чернишова, окупаційна "ректорка" Херсонського державного аграрно-економічного університету і Георгій Тамбовцев, заступник начальника окупаційного департаменту молоді та спорту Херсонщини причетні до незаконної депортації дітей з тимчасово окупованого села Новопетрівка Миколаївської області в 2022 році", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що обом зрадникам повідомили підозри в порушенні законів та звичаїв війни. Їм світить від 8 до 12 років позбавлення волі.

Слідчі встановили, що до депортації дітей з Миколаївщини причетні 41-річна Чернишова Євгенія Олегівна, окупаційна "ректорка" Херсонського державного аграрно-економічного університету і 36-річний Тамбовцев Георгій Анатолійович, заступник начальника окупаційного департаменту молоді та спорту Херсонщини.

Рік тому Євгенії Чернишовій СБУ вже повідомила підозру в пособництві державі-агресору.

Раніше повідомлялось, що екскурсії для іноземних "спостерігачів" на незаконних путінських виборах в окупованому Старобільську проводив відомий краєзнавезь Олександр Лук'яненко.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті