"Життєва важливість". У Білому домі підтвердили зустріч Байдена із Зеленським 12 грудня

У Білому домі підтвердили, що президент Джо Байден запросив українського президента Володимира Зеленського на зустріч, щоб обговорити триваючу боротьбу з російською агресією і "життєву важливість" подальшої підтримки Києва з боку США. Зустріч відбудеться 12 грудня, - повідомляє "Голос Америки".

У заяві Білого дому зазначається, що Байден і Зеленський обговорять "нагальні потреби" України і що це обговорення відбудеться в той момент, коли Білий дім шукає можливість укласти з Конгресом угоду, яка забезпечить військову допомогу Україні та Ізраїлю.

"У той час, як Росія нарощує ракетні удари та удари безпілотників по Україні, лідери обговорять нагальні потреби України та життєву важливість подальшої підтримки з боку Сполучених Штатів у цей критичний момент", - ідеться в заяві прес-секретаря Білого дому Карін Жан-П'єр.

Також зазначається, що лідер демократичної більшості Чак Шумер і лідер республіканської меншості в Сенаті Мітч Макконнелл запросили українського президента виступити у вівторок вранці на зустрічі всіх сенаторів, повідомив співробітник верхньої палати Конгресу. Спікер Палати представників Майк Джонсон також зустрінеться із Зеленським, зазначається в заяві його офісу.

Як повідомлялося, "республіканці" США назвали умову, за якої підтримають виділення допомоги Україні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті