Жителів Київщини та Полтавщини попросили сьогодні спокійно реагувати на вибухи та постріли

На Полтавщині та Київщині сьогодні, 20 жовтня, проводитимуться навчальні стрільби та тренуватимуться сапери. Про це повідомили Київська ОВА та голова Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Так, на Київщині планові роботи з ліквідації вибухонебезпечних предметів відбудуться в Бучанському районі. Через це мешканці прилеглих районів можуть чути вибухи.

На Полтавщині навчальні стрільби відбудуться на територіях Полтавської та Лубенської громад.

Мешканців Київської та Полтавської областей закликали зберігати спокій, якщо вони почують вибухи чи постріли.

Як раніше повідомлялося, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний похвалив професіоналізм операторів української ППО та закликав зберігати спокій.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті