Жінки-медики, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік, зможуть виїжджати за кордон – ДПСУ

Жінки-медики, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік, зможуть виїжджати за кордон. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Укрїни (ДПСУ) Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону, - повідомляє ДПСУ у Телеграм.

"Змін, пов’язаних з перетином кордону, для жінок, які мають стати на військовий облік, немає. Обмеження продовжують діяти для чоловіків віком 18-60 років, а також для різних посадовців, що прописано в постанові уряду №57. Ця норма стосується як чоловіків, так і жінок", - сказав Демченко.

"Інших змін щодо обмеження в праві виїзду, в тому числі жінок, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік, немає", – зауважив представник ДПСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Всі статті