Жертвами російського обстрілу Луцька стали троє працівників шведського заводу SKF

Жертвами російського обстрілу Луцька стали троє працівників шведського заводу SKF. Про це повідомляє Телеграм-канал DW Главное з посиланням на прес-секретаря компанії Карла Бйорнштама.

У SKF в Україні працює близько 1100 співробітників, більшість - на заводі з виробництва підшипників у Луцьку, зазначає агентство Reuters.  

Раніше українська влада повідомила, що під час масованої атаки Луцька одна з ракет влучила в промислове підприємство, внаслідок чого щонайменше троє людей загинули. Міноборони РФ відзвітувало про удари "по ключових підприємствах військової промисловості київського режиму".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті