"Зернова ініціатива": у Туреччині заявили про відновлення роботи "коридору"

«Зерновий коридор» відновив роботу в результаті зусиль з боку Туреччини.  Про це повідомляє турецький державний телеканал TRT Haber з посиланням на джерела у Міністерстві нацоборони Туреччини, - передає Укрінформ.

“У результаті ініціативи Туреччини перевірки (суден - ред.) почалися знову, і "зерновий коридор" знову запрацював”, - повідомляє телеканал.

Раніше Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомило про те, що російська федерація відмовилась реєструвати та проводити інспекції суден, що прямують "зерновим коридором" на вхід до морських портів України.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав, що роботу "зернового коридору" фактично заблоковано на 90% через дії російської сторони.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті