Зеленський зустрівся з Сирським та Брагилевичем та заслухав доповіді Малюка й Буданова

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головнокомандувачем ЗСУ Олексанлром Сирським та начальником Генштабу Анатолієм Брагилевичем 4 березня. Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому відеозверненні. 

"Коротко про цей день. Більшість часу - військовим. Головком Олександр Сирський та начальник Генштабу Анатолій Баргилевич. Тривала зустріч саме щодо фронтових питань і завдань. Наші операції та перспективи.Попри всі дефіцити можливості наших воїнів знищувати окупантів не повинні зменшитися. Головком регулярно на передовій", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що до напрацювання рішень залучені бойові командири з бригад. 

"Сьогодні ж я погодив і підписав низку необхідних нових кадрових призначень для Сил оборони", - сказав також Зеленський.

Він також повідомив, що провів окрему нараду з Міністром оборони України Рустемом Умєровим щодо постачання зброї, справедливого й правильного забезпечення бригад. 

"Окрема розмова – щодо дронів. Хороший зміст. Зокрема, щодо наших далекобійних дронів", - зазначив також Президент України.

Крім того, він повідомив, що заслухав доповідь осільника ГУР Кирила Буданова та голови СБУ Василя Малюка. 

"Прозвітував щодо нашої протидії російським ДРГ – цим убивцям, які тероризують наші прикордонні райони. Також Малюк прозвітував і щодо протидії колаборантам. Є хороші результати зі знешкодження цих осіб", - сказав Зеленський щодо доповіді Малюка.

"Була доповідь зовнішньої розвідки - Литвиненка. Щодо чутливих міжнародних напрямків та наявних планів Росії. Маємо розуміння, які документи на столі у ворога, який у нього черговий задум. Будемо протидіяти", - повідомив також Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Сирський має карт-бланш на кадрові зміни в армії - Зеленський чекає від нього конкретних пропозицій.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті