Сирський має карт-бланш на кадрові зміни в армії - Зеленський чекає від нього конкретних пропозицій

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський має карт-бланш на кадрові зміни в армії. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому відеозверненні 2 березня.

"У головкома ЗСУ карт-бланш на кадрові зміни в армії, штабах - будь-які. Всі українські командири мають знати фронт, відчувати фронт, реальні потреби. Мають реально бути з солдатами, з сержантами. Бути такими, якими потрібно, щоб досягнути українських цілей", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що на початку наступного тижня після повернення генерал-полковника Сирського з фронту він очікує його із детальною доповіддю та конкретними пропозиціями щодо подальших змін і наших дій. 

Раніше повідомлялось, що Сирський розповів про складну ситуацію на Східному фронті та проблеми з підготовкою командирів.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті