Зеленський зустрівся з Сирським та Брагилевичем та заслухав доповіді Малюка й Буданова

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головнокомандувачем ЗСУ Олексанлром Сирським та начальником Генштабу Анатолієм Брагилевичем 4 березня. Про це Зеленський повідомив у своєму вечірньому відеозверненні. 

"Коротко про цей день. Більшість часу - військовим. Головком Олександр Сирський та начальник Генштабу Анатолій Баргилевич. Тривала зустріч саме щодо фронтових питань і завдань. Наші операції та перспективи.Попри всі дефіцити можливості наших воїнів знищувати окупантів не повинні зменшитися. Головком регулярно на передовій", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що до напрацювання рішень залучені бойові командири з бригад. 

"Сьогодні ж я погодив і підписав низку необхідних нових кадрових призначень для Сил оборони", - сказав також Зеленський.

Він також повідомив, що провів окрему нараду з Міністром оборони України Рустемом Умєровим щодо постачання зброї, справедливого й правильного забезпечення бригад. 

"Окрема розмова – щодо дронів. Хороший зміст. Зокрема, щодо наших далекобійних дронів", - зазначив також Президент України.

Крім того, він повідомив, що заслухав доповідь осільника ГУР Кирила Буданова та голови СБУ Василя Малюка. 

"Прозвітував щодо нашої протидії російським ДРГ – цим убивцям, які тероризують наші прикордонні райони. Також Малюк прозвітував і щодо протидії колаборантам. Є хороші результати зі знешкодження цих осіб", - сказав Зеленський щодо доповіді Малюка.

"Була доповідь зовнішньої розвідки - Литвиненка. Щодо чутливих міжнародних напрямків та наявних планів Росії. Маємо розуміння, які документи на столі у ворога, який у нього черговий задум. Будемо протидіяти", - повідомив також Зеленський.

Раніше повідомлялось, що Сирський має карт-бланш на кадрові зміни в армії - Зеленський чекає від нього конкретних пропозицій.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті