Зеленський вважає, що розміщення ядерної зброї в Білорусі – результат невдалої зустрічі путіна та Сі

Розміщення росією тактичної ядерної зброї в Білорусі свідчить про невдалу зустріч російського президента путіна з головою КНР Сі Цзіньпіном, вважає Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

"Сигнал про те, що Росія розміщуватиме ядерну зброю на території Білорусі, говорить про невдалу зустріч із Китаєм. Потрібно було показати якусь суб'єктність, яку Росія під керуванням президента Путіна повністю втратила", - заявив Зеленський на прес-конференції з президентом Молдови та прем'єр-міністрами Хорватії, Словенії, Словаччини у Києві 31 березня.

На думку Зеленського, те саме стосується й Олександра Лукашенка.

"Він, я гадаю, вже не вирішує, яка зброя знаходиться на її території", - сказав український Президент.

Як повідомлялося, в Офісі Президента України відреагували на пропозицію білоруського диктатора Лукашенка щодо припинення вогню в Україні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті