Зеленський відзначив деяких офіцерів ЗСУ генеральськими званнями

Президент України Володимир Зеленський із нагоди минулого Дня захисників і захисниць відзначив деяких офіцерів Збройних сил генеральськими званнями. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Шановні генерали та офіцери, радий ще раз вас вітати з Днем захисників і захисниць України. Для мене честь відзначити справді гідних офіцерів генеральськими званнями. Кожен заслуговує. Не про всіх можна сказати відкрито, але всім Україна вдячна!", - заявив він на урочистому заході 2 жовтня.

Глава держави побажав військовослужбовцям та їхнім родинам здоров'я, а також потужної та якнайшвидшої перемоги в боротьбі з російським агресором.

"Я думаю, що це найважливіше, тому що багато часу минуло, багато родин втратили близьких. І ви таких багатьох знаєте - тих, хто з вами стояв усю цю війну пліч-о-пліч. Не забуваємо всіх тих, хто віддав свої життя", - додав Зеленський.

Як повідомлялося, загиблим на Житомирщині військовим пілотам присвоєно нові звання (посмертно). 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті