Загиблим на Житомирщині військовим пілотам присвоєно нові звання (посмертно)

Військовим пілотам, які трагічно загинули на Житомирщині під час виконання бойового завдання 25 серпня, присвоєно нові військові звання (посмертно). Про це повідомляє офіційний канал Повітряних сил у Телеграм 29 серпня.

"Відповідно до наказу командувача Повітряних Сил ЗС України № 661 від 28 серпня 2023 року майорам В’ячесляву Мінці та Сергію Проказіну присвоєно військове звання «підполковник» (посмертно), капітану Андрію Пільщикову присвоєно військове звання «майор» (посмертно)", - зазначається у повідомлені.

Також за інформацією Повітряних сил, військових пілотів представлено до державних нагород.

Нагадаємо, що на Житомирщіні зіткнулися бойові літаки: загинули троє пілотів.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті